Untitled Document

Genel Bilgiler

Tarihi ve Yeri
Kongremiz 19 - 21 Ekim 2018 tarihleri arasında Gaziantep Divan Otel’ de gerçekleştirilecektir.

Web Sayfası
Kongrenin resmi internet sitesi olan www.cukurovanoroloji.org adresinden kongre ile ilgili tüm bilgilere ve gerekli formlara ulaşabilirsiniz.

Kayıt Masası
19 - 21 Ekim 2018 tarihlerinde 07:00-22:00 arası hizmet verecektir.

Stand Alanları
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 19 Ekim 2018 tarihi itibarı ile 08:00 - 20:00 saatleri arasında 21 Ekim 2018 tarihine kadar açık kalacaktır.

Kongre CD'si
Kongrede, bildirilerin yer aldığı kongre CD'si, katılımcılara ücretsiz dağıtılacaktır.

Yaka Kartı
Kayıt masasında kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının kongre süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve kongre süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için gerekmektedir.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıtlı katılımcıların belgeleri 21 Ekim 2018 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.

Online Bildiri
Kongrede bildiri sunumu, dijital poster bildiri şeklinde olacaktır. Kongreye, bildiri ile katılmak isteyenlerin, bildiri özetlerini en geç 24 Eylül 2018 tarihine kadar " Online Bildiri " bölümünde yer alan elektronik posta formu aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Kongre süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.
Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Davet Mektubu
Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.